Koučování

Koučování

Potřebujete zlepšit pracovní výkon, motivaci nebo zlepšit komunikaci se svým okolím? Musíte řešit nějaký konkrétní problém nebo chcete dosáhnout změny v oblasti vztahů, zdraví nebo osobního růstu? Cítíte se nespokojeni se svým životem?

FYLA pro vás má řešení v podobě koučinku. Je to velmi praktický a rychle účinkující nástroj pro zvládání řady situací v práci, v podnikání i v osobním životě, které jsou pro vás nové, náročné či zdánlivě neřešitelné. Formou dialogu s koučem si dokážete dobře nastavit své cíle a také jich rychleji a efektivněji dosáhnout. Naučíte se dívat na řešení situací z jiné perspektivy, překonáte obavy ze změny.

Koučovací rozhovory nabízíme každý čtvrtek od 16 do 18 hodin nebo i jindy dle domluvy. Vždy (i na čtvrteční odpoledne) je třeba se předem telefonicky domluvit. Úvodní sezení je zdarma.

 

Ing. Jaroslav Nahodil – kouč s manažerskou praxí. 15 let byl ředitelem obchodní firmy a 5 let konzultantem a lektorem ve firmě s celosvětovou působností. Nyní se věnuje koučování a provádí své klienty jejich životní proměnou.

www.pruvodcepromenou.cz