Pozor! Letní maraton slev ve FYLA přináší slevu i na služby, spojené s péčí o děti, a to na hlídání dětí a doučování! Když se na FYLA obrátíte o informace nebo s předběžnou objednávkou do 23. 8. 2015, můžete využít slevu 10%

 Vyzkoušejte si život s FYLA!

 

Snad každý chce udělat maximum pro zdraví, rozvoj a šťastné dětství svých ratolestí.

Ne každý má však dost času či energie. Čas a energii na všechna ta dětská vyprávění a hry, na čtení pohádek, na stavění pískových hradů, zahradních bunkrů, na všechny písanky a písemky, na běhání za tříkolkou nebo na denodenní doprovázení do školky, do školy či ze družinky, na všechna ta cvičení, výtvarky, tréninky a flétničky.
A ruku na srdce. I my rodiče si potřebujeme odpočinout od nepřehledného moře povinností, mít chvilku pro sebe sama, zajít si do kina či divadla bez obav a výčitek, nebo dokonce odjet jen tak, sami dva bez dětí, třeba na pořádnou tůru nebo na romantický výlet.

Pomůže vám, když část péče o vaše děti přenecháte šikovným tetám nebo kamarádům z FYLA?
Milerádi se o vaše děti postaráme!
FYLA pro vás hledá, vybírá a připravuje mladé lidi i starší zkušené chůvy. Naši pracovníci dovedou být k dětem milí a užívat si s nimi jejich času her, ale jsou i zodpovědní, důslední a opatrní – přesně podle toho, jak si to vy sami budete přát.
Moderní pedagogické trendy nám nejsou cizí, ale plně respektujeme vámi zvolený výchovný přístup k vašim dětem. Bezpečí a zdraví vašich dětí je i pro nás prvořadé.

Kromě hlídání a doprovázení dětí, zajištění jejich svačin, pitného režimu apod. nabízíme též možnost děti doučovat, pomoci jim s přípravou na vyučování, cvičit s nimi (např. při vadném držení těla). Pomůžeme vám zvládnou báječnou dětskou oslavu s kamarády vaši ratolestí, připravíme pohoštění i program a dohlédneme, aby vše proběhlo hladce a radostně. Můžeme vaše děti učit cizímu jazyku, kreslení, hře na hudební nástroj apod. Nabízíme také individuální lekce plavání dětem již od jednoho roku pod vedením odborně vyškolených a zkušených spolupracovníků FYLA. Můžeme také pomoci dětem s nakupováním a balením dárků (viz rubrika Nákupy, dárky).

Vyzkoušejte si život s FYLA!

Ceny jsou smluvní a často individuální. – Odvíjejí se od náročnosti prací, od toho, jakou míru odbornosti vyžadují, od požadavku na rychlost dodání objednané služby atp.
Sledujte též rubriku „aktuality“a speciální programy a nabídky v ní uváděné.