Plavání dětí jsme se ve FYLA rozhodli provozovat jako doplňkovou činnost k hlídání dětí. Naše certifikovaná instruktorka plavání se bude plně věnovat pouze vašemu dítku. U větších dětí je možné zvládnout i víc než jedno dítě, cena je potom výhodnější, ale je potřeba se individuálně domluvit a zohlednit vybavenost a osobnost každého dítěte.

Plavání rozdělujeme na 2 věkové kategorie – pro děti od 1 roku do 4 let věku a pro děti předškolního věku a malé školáky. Vybrali jsme pro vás bazén v Brně na Kraví hoře nebo nový aquapark v Kohoutovicích. Obě tato místa jsou vhodná pro obě věkové kategorie, teplota vody se pohybuje kolem 29°C a v každém z areálů je k dispozici malý hrátkový bazén i bazén velký pro starší děti.

Plavání pro FYLA učí instruktorka s tříletou praxí a absolvovanými kurzy – Rozhodčí plavání a Trenér plavání III. třídy. (Kurz první pomoci je součástí kurzů.)

Během každé lekce plavání přijdou na řadu kromě samotného plavání i další aktivity, hry, odpočinková část. V případě zájmu mohou lekci plavání absolvovat s dítětem i rodiče a intenzivně se zapojit. Anebo jen z povzdálí pozorovat pokroky svých ratolestí.

Samozřejmě je možnost i individuální výuky plavání s dětmi přímo u vás doma ve vašem bazénu.

Cena služby se odvíjí od věku dítěte, aktuálních cen provozovatelů bazénů, též od toho, zda je instruktorce rodiče dítě přivezou na bazén nebo si instruktorka dítě přebírá doma či jinde, zda je například plavání realizováno v rámci i další péče o ně atd. Pro více informací kontaktujte FYLA.