Každá domácnost je trochu jiná a každý člověk je trochu jiný. Někdo rád vaří a nerad uklízí, někdo rád pracuje na zahradě a vaření mu radost nedělá. Někdo rád rybaří a jiný zas pečuje o kaktusy, pomáhá v rodině a nebo třeba rád chodí po horách. 
A ne vždy je dost času na to, aby vše bylo, jak má být.

Poraďte se s FYLA, jak Vám můžeme pomoci, umíme ledacos.

Nabízíme například

  • úklid běžný i hloubkový, pravidelný i příležitostný
  • mytí oken, věšení závěsů a záclon
  • žehlení, praní a sušení prádla ve vaší domácnosti
  • další výpomoc v domácnosti

CENY NEJOBVYKLEJŠÍCH PRACÍ:


JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDY

Sazba 290,- Kč na hod. a osobu + 120 Kč jednorázový administrativní poplatek za celou zakázku.

Doprava v městě Brně zdarma, při nutnosti dopravit objemné předměty, jako je vysavač, schůdky - v městě Brně paušální poplatek 300 Kč, mimo Brno 20,- Kč za každý km (počítáno od kanceláře firmy na Kobližné ulici). Cena zahrnuje případný poplatek za parkování i čas, strávený na cestě.

Při změně termínu méně, než 48 hodin dopředu administrativní poplatek 100,- Kč. Při zrušení zakázky méně, než 24 hodin před sjednanou realizací storno poplatek 290,- Kč.

Expres zakázka (při objednání do 48 hodin) – jednorázový příplatek 100 Kč za každého úklidového pracovníka. 

Práce o víkendu a ve svátek – příplatek 20%.

V ceně služby jsou zahrnuty čistící prostředky. 

Cena je konečná, nejsme plátci DPH.

PRAVIDELNÉ ÚKLIDY

- Jsou to úklidy prováděné v intervalu minimálně jedenkrát za měsíc. Využíváme pomůcky a čistící prostředky klienta.

Je možné zajistit doplňování spotřebovaných přípravků pracovníkem FYLA. V případě vašeho zájmu zajistíme dodávání ekologických přípravků. Je též možný úklid při využívání přípravků donášených na každý úklid, podobně, jako u jednorázových prací. Tyto služby jsou pak zpoplatněny.

Níže uvedená sazba se týká pravidelného úklidu při využití přípravků a pomůcek klienta. 

- Hodinová sazba pro pravidelné úklidy je 290,- Kč, první hodina každého pravidelného úklidu má cenu 330,- Kč. Pokud službu startujeme, platí pro první 1 – 4 úklidy (podle velikosti domácnosti) snížená sazba 250,- Kč na hod. Při změně termínu je administrativní poplatek 100,- Kč. Při zrušení úklidu minimálně 24 hodin dopředu klient nehradí storno poplatek. Při odvolání úklidu méně než 24 hodin předem klient platí hodinu práce, tedy 290,- Kč. Pravidelné úklidy v objemu nad 50 hod. za měsíc – hodinová sazba 280,- Kč.

Práce o víkendu a ve svátek – příplatek 20%.

Cena je konečná, nejsme plátci DPH.

DĚVČE PRO VŠECHNO 

- Je vlastně alternativa k tzv. hodinovému manželovi, avšak z oblasti „ženských prací“. Cokoliv potřebujete vypomoct, můžeme s našimi šikovnými a vstřícnými, prověřenými a milými děvčaty zajistit. Prostě si řekněte, co by Vám ulehčilo život, my jsme tu pro Vás. Přišijeme knoflíčky, protřídíme šatník, uložíme letní věci, zreorganizujeme uložené předměty a vybavení, zazimujeme květiny, pohrabeme listí, srovnáme poklady ve spíži, pomůžeme s přípravou na stěhování a nebo malování, pověsíme záclony a závěsy…. Cena služby je 290,- Kč na hodinu práce jedné pracovnice plus administrativní poplatek 120,- Kč za celou zakázku.

Ceny dalších služeb jsou smluvní a individuální. Odvíjejí se od náročnosti prací, od toho, jakou míru odbornosti vyžadují, od požadavku na rychlost dodání objednané služby atp.

Ceník platný od 1. 11. 2023