Každá domácnost je trochu jiná a každý člověk je trochu jiný. Někdo rád vaří a nerad uklízí, někdo rád pracuje na zahradě a vaření mu radost nedělá. Někdo rád rybaří a jiný zas pečuje o kaktusy, pomáhá v rodině a nebo třeba rád chodí po horách. 
A ne vždy je dost času na to, aby vše bylo, jak má být.

Poraďte se s FYLA, jak Vám můžeme pomoci, umíme ledacos.

Nabízíme například

  • úklid běžný i hloubkový, pravidelný i příležitostný
  • mytí oken, věšení závěsů a záclon
  • žehlení, praní a sušení prádla ve vaší domácnosti
  • zajistíme také čištění koberců a čalouněného nábytku
  • zajistíme menší opravy a údržbářské práce v domě a na zahradě a služby typu „hodinový manžel“

CENY NEJOBVYKLEJŠÍCH PRACÍ:


JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDY

Sazba 250,- Kč na hod. a osobu + 100 Kč jednorázový administrativní poplatek za celou zakázku. Doprava v městě Brně zdarma, při nutnosti dopravit objemné předměty, jako je vysavač, schůdky - v městě Brně paušální poplatek 300 Kč, mimo Brno 20,- Kč za každý km (počítáno od kanceláře firmy na Kobližné ulici). Při změně termínu a nebo zrušení zakázky administrativní poplatek 80,- Kč. Expres zakázka (při objednání do 48 hodin) – jednorázový příplatek 80 Kč za každého úklidového pracovníka. 

V ceně služby jsou zahrnuty čistící prostředky. Práce o sobotách, nedělích a svátcích nejsou účtovány s příplatkem.

PRAVIDELNÉ ÚKLIDY

- Jsou to úklidy prováděné v intervalu minimálně jedenkrát za měsíc. Využíváme pomůcky a čistící prostředky klienta.

Je možné zajistit doplňování spotřebovaných přípravků pracovníkem FYLA. V případě vašeho zájmu zajistíme dodávání ekologických přípravků. Je též možný úklid při využívání přípravků donášených na každý úklid, podobně, jako u jednorázových prací. Tyto služby jsou pak zpoplatněny.

Níže uvedená sazba se týká pouze pravidelného úklidu při využití přípravků a pomůcek klienta. 

- Hodinová sazba pro pravidelné úklidy je 260,- Kč, první hodina každého pravidelného úklidu má cenu 290,- Kč. Pokud službu startujeme, platí pro první 1 – 4 úklidy (podle velikosti domácnosti) snížená sazba 230,- Kč na hod. Při změně termínu je administrativní poplatek 80,- Kč. Při zrušení úklidu minimálně 24 hodin dopředu klient nehradí storno poplatek. Při odvolání úklidu méně než 24 hodin předem klient platí hodinu práce, tedy 260,- Kč. Pravidelné úklidy v objemu nad 50 hod. za měsíc – hodinová sazba 240,- Kč.

DĚVČE PRO VŠECHNO 

- Je vlastně alternativa k tzv. hodinovému manželovi. Jen z oblasti „ženských prací“. Cokoliv potřebujete vypomoct, můžeme s našimi šikovnými a vstřícnými, prověřenými a milými děvčaty zajistit. Prostě si řekněte, co by Vám ulehčilo život, my jsme tu pro Vás. Přišijeme knoflíčky, protřídíme šatník, uložíme letní věci, zazimujeme květiny, pohrabeme listí, srovnáme poklady ve spíži, pomůžeme s přípravou na stěhování a nebo malování, pověsíme záclony a závěsy…. Cena služby je 250,- Kč na hodinu práce jedné pracovnice plus administrativní poplatek 100,- Kč za celou zakázku.

Ceny dalších služeb jsou smluvní a individuální. Odvíjejí se od náročnosti prací, od toho, jakou míru odbornosti vyžadují, od požadavku na rychlost dodání objednané služby atp.

Ceník platný od 1. 10. 2021