Harmonizační rozhovory

Harmonizační rozhovory

Cítíte se nespokojeni s některou oblastí vašeho života, i když vám zdánlivě nic nechybí a také navenek se zdá být všechno v pořádku? Cítíte uvnitř sebe neklid či nespokojenost, trápí vás otázky, na které nejste schopni nalézt odpověď? Něco prožíváte a nemáte s kým sdílet, co se ve vás děje, nebo vám jen prostě chybí slovní kontakt s mužskou energií?

FYLA vám nabízím možnost harmonizačních rozhovorů. Tyto rozhovory vytváří bezpečný prostor klidu, který vám umožní otevření cesty k sobě samé/mu. Tím, že o svých pocitech a emocích mluvíte, daleko lépe si je uvědomujete, snáze nacházíte souvislosti a získáváte nadhled a pochopení. To vám umožňuje vidět z jiného úhlu to, co se ve vašem životě děje, a současně vám to také odhaluje možnosti, které se vám nabízejí.

Harmonizační rozhovory nabízíme každý čtvrtek od 16 do 18 hodin nebo i jindy dle domluvy. Vždy (i na čtvrteční odpoledne) je třeba se předem telefonicky domluvit.

Ing. Jaroslav Nahodil – kouč s manažerskou praxí. 15 let byl ředitelem obchodní firmy a 5 let konzultantem a lektorem ve firmě s celosvětovou působností. Nyní se věnuje koučování a provádí své klienty jejich životní proměnou.

www.pruvodcepromenou.cz