FYLA nevznikla proto, aby někdo šikovně zbohatnul, ale proto, aby pomáhala. Aby podporovala klienty FYLA při zvládání úkolů a situací, které na ně život nahrnul, aby jim pomáhala cítit se lépe u nich doma, ale i v jejich životě třeba, protože všechno souvisí se vším.
FYLA také pomáhá těm, kteří chtějí a dovedou pracovat. Mohou to být studenti, maminky či tátové, pečující o své malé děti, šikovní důchodci a lidé v předdůchodovém věku, a další, kteří si hůře hledají uplatnění na trhu práce nebo si chtějí zajistit přivýdělek.

FYLA hledá své pracovníky a vybírá je velmi pečlivě. Prověřujeme jejich spolehlivost, poctivost, zručnost, pracovitost, zodpovědnost i dochvilnost. Zapracováváme je a dostávají od nás školení a trvalou péči. Naši pracovníci tvoří tým, dodržují etický kodex a velmi dobře vědí, proč FYLA existuje a že nejsme jen další „běžná úklidová firma“. Spojuje nás dobrá myšlenka a snaha pomáhat dobré věci, dělat něco, co dává smysl.

Naši spolupracovníci pracují na základě pracovní smlouvy s FYLA. Odměňujeme je podle jejich dovedností a kvalit. Za jejich dobrou práci je chceme odměnit odpovídajícím způsobem a spravedlivě. Dobré a poctivé práce si vážíme, na dobrých lidech stojí jak naše práce, tak spokojenost našich klientů. Věříme a máme zkušenost, že i zákazník si dobré práce váží.

Naše pracovníky vedeme k větší míře pečlivosti, než jsou možná klienti zvyklí!
Zákazník sám si zvolí, zda má zájem o službu ve standardním režimu nebo spíše o opravdu důkladný či opravdu pečlivý úklid. Náš klient má být spokojený, FYLA je tu právě proto.