Jaro 2017

Všem pracovníkům, klientům a příznivcům FYLA bohatou pomlázku a krásné jaro vinšujeme. A těšíme se ve čtvrtek 4. května na naše tradiční firemním setkání!


Krásné Vánoce všem, pevné zdraví, lásku, elán, jiskru do života a ať se vše, co je důležité, daří a zdárně vyvíjí.  Prostě milí klienti, milé kolegyně a spolupracovníci – mějte výborný rok 2017!


Vánoční firemní setkání

Milé kolegyně a příznivci FYLA, letošní vánoční punč uvařím a ochutnáme až v lednu. Příliš mnoho práce, příliš mnoho bacilů a tak pohov naplánujeme až na leden :-) Děkuji všem, kteří i v tomto období dávají … Více »


Děkuji celému týmu FYLA, všem, kteří obětavě pomáhali zvládat nelehké poslední dny, před výkony některých z Vás nelze nesmeknout, skvělé. Děkuji klientům za důvěru, s níž se k nám vracejí a doporučují nás dalším milým … Více »


Opět zvýhodněná nabídka pro ty, kteří si rádi plánují akce v předstihu…


Změna sazeb za úklidové práce

Situace na trhu práce se významně zlepšila a je bohužel stále těžší (a dražší) najít šikovné a zodpovědné pracovníky pro oblast úklidu v domácnostech. Díky vaší důvěře a spokojenosti, díky vašim doporučením, roste počet našich klientů. Velmi … Více »


… S úklidem jsem byla moooc spokojená, vše perfektní…. E.M, Brno – sever 26. 1. 2016


POZOR! Firemní setkání už zítra, 9. 12. 2015 v 17:30 u nás na Kobližné! S sebou: dobrá nálada, pohodlné oblečení (možná budete sedět na polštářku na zemi), případně něco na zub (není nutno). Co se … Více »


HLEDÁME AKUTNĚ NOVÉ KOLEGYNĚ, BRIGÁDNICE!

Ještě ani nezačaly podzimní plískanice a už se potýkáme s kritickým nedostatkem pracovníků. Hledáme šikovné a zodpovědné lidi. Máte dobrý vztah k manuální práci? Rádi děláte něco, co je za vámi vidět? Nabízíme zajímavou ne nenáročnou práci … Více »


Nepřhlédněte! Akční nabídka zvýhodněných služeb pro děti prodloužena do 25.8. 2015!Rozbíháme léto s Letním maratonem slev!

Hurá léto! Už zase nás čeká voda, sluníčko, jahody, třešně, rybíz, maliny, meruňky, broskve, jablka i borůvky, zmrzlina, výlety, dálky i snění. A uklízení? Proč ne? A kdo by chtěl ušetřit, aktuálně může pořídit úklid, žehlení i … Více »


Gratulujeme našim malým vítězům!

Výtvarná soutěž pro předškoláky skončila, ceny jsou předány a můžete se i tady podívat na vítězné obrázky. 82 příznivců si získala 7 letá Maruška, 77 nasbíral pětiletý Kubíček, obrázek také pětileté Vendulky uspěla u 28 okukovatelů obrázků ze … Více »


Soutěž ke Dni otců

POZOR! Jak jsme slíbovali, po soutěži k svátku maminek vyhlašujeme soutěž k svátku tatínků. Táty máme taky rádi, a stojí za to je pochválit a ocenit :-) Soutěž je určena dětem předškolního věku. Téma obrázků … Více »


Perník za obrázek Pomáháme mamince

Perníky pro vítěze už jsou připraveny a uzávěrku jsme posunuli ještě o kousek, možná nebyl čas se kreslení a posílání věnovat, když se muselo slavit, chodit po výletech a užívat si života a krásného jara … Více »


Pravidla výtvarné soutěže

FYLA – Pravidla pro výtvarnou soutěž ke dni maminek Do soutěže přijímáme obrázky na téma „Pomáháme mamince“, technika libovolná. Soutěž je určena pouze dětem předškolního věku. Start soutěže je 1. 5. 2015. Poslední soutěžní příspěvky … Více »


VYHLAŠUJEME VÝTVARNOU SOUTĚŽ!

VYHLAŠUJEME VÝTVARNOU SOUTĚŽ!Už od 1.5. můžete posílat na náš facebook a nebo email fyla@fyla.cz soutěžní příspěvky – fotografie výtvorů předškolních dětí na téma POMÁHÁME MAMINCE. (Na fcb fotky posílejte jako zprávu, nikoliv do fcb komentářů.) … Více »


Foto ze Dne otevřených dveří

21. březen 2015, Den otevřených dveří ve FYLA Usměvavé zkušené poradkyně pro zdravější úklid (jestli tohle tedy dneska někoho zajímá), usměvavá děvčata s informacemi a zvýhodněnou nabídkou úklidu, majitelka firmy připravená zodpovědět ty nejzvědavější otázky … Více »Objednejte si včas

Jarní úklid levněji! Jen je potřeba rychle se rozhodnout…


Netradiční valentýnský dárek

Čokoláda? Květina? Večeře v restauraci? Možná vaši přítelkyni, manželku nebo i kamarádku potěší kromě pamlsku i umytá okna, prázdný koš s prádlem na vyžehlení a nebo vypulírovaný byt, nemyslíte?  A že se na realizaci něčeho takového sami právě necítíte? … Více »


Akce – DÁREK POD STROMEČEK nyní výhodněji!Děvče pro všechno

Podzimní překvapení – nová služba Děvče pro všechno! Pomůžeme s čímkoliv, k čemu jsou vhodné ženské ruce – alternativa k hodinovému manželovi. Přišijeme knoflíčky, protřídíme šatstvo, uložíme sezonní prádlo, pomůžeme s balením před stěhováním a … Více »


Aktuálně: SLEVA NA ŽEHLENÍ! U vás doma a nebo odvezeme - přivezeme, jak potřebujete…. Nyní o 10% – 15% levnější! Šetřete třeba  celých 12 měsíců!! VYZKOUŠEJTE SI ŽIVOT S FYLA!  


Sleva PRODLOUŽENA!

POZOR! Akce na slevu při hlídání dětí a doučování prodloužena do soboty 30.8. 2014. Máte čas vše si v rodině zvážit a prodiskutovat…


Září se kvapem blíží. Možná by stálo za to zvážit občasné pohlídání ratolesti? Nebo zauvažovat o doučování?

Nebe se nám kaboní, teploměr padá kamsi, kde se nám to nelíbí, ale Letní maraton slev ve FYLA pokračuje…


Jak zdravě uklízet? Beseda v Bráně k dětem 22. 8. v 17 hod.

Lze s jedním citrónem umýt nádobí? Mohu vodovodní kohoutek, zanešený vodním kamenem, vyčistit i jinak? Bez dřiny nebo bez použítí silnéchemie? Čím vším lze vyčistit domácnost a jak na to, aby byla uklizená zdravěji? Pojďte … Více »


Tentokrát opravdu za pět minut dvanáct aneb: Chyťte si novou slevu!

Obsah aktuality…


Rádi šetříte? Rádi pomůžete? Skvělá kombinace – náš Letní maraton slev pokračuje!


Připravili jsme pro vás další slevu v rámci našeho letního spořícího maratonu :-)


Fotografická soutěž na FYLA facebooku

Dnes končí možnost vložit fotografický příspěvek do soutěž o nej fotku okna. A pozor, je dost dobře možné, že i takový „za 5 minut 12″ uveřejněný příspěvek nakonec vyhraje jednu z cen! Dá se to určitě vyzkoušet a … Více »


Sleva na mytí oken!

Startujeme letní maraton slev ve FYLA! Objednejte si MYTÍ OKEN v týdnu od 28. 7. do 2. 8.! Získáte tak SLEVU 15% z naší standardní sazby (180 Kč na hod.) Těšíme se i na Vaše čistá okna do krásného léta :-)


Kraslice

Nechcete jedovaté kraslice? Žádný problém – na výrobu těch stoprocentně zdravých a ekologických si vezmeme běžné kuchyňské suroviny: škrob, mák, krupici, mouku, pohanku, jáhly, kuskus, koření, jako třeba červenou papriku, majoránku, hořčičné semínko, červený pepř … Více »


MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

Mezinárodní den žen – historie a zamyšlení Historie tohoto svátku spadá již do 19. století. V roce 1857 v USA stávkovaly ženy z textilních továren a vymáhaly zlepšení pracovních podmínek. V roce 1908 na ně navázaly švadleny z New Yorku … Více »


Dárek „Mezi námi děvčaty“

Mimořádný dárek pro ženy, pro maminky, pro babičky… FYLA připravila pro vás v souvislosti se svátky žen, maminek a babiček zajímavý dárek!  Můžete získat – pro tento jarní exponovaný čas opravdu mimořádnou – slevu 33% … Více »


DO SVĚTA DĚTÍ

Od čtvrtka 6. 3. do neděle 9. 3. můžete na brněnském výstavišti navštívit veletrh potřeb pro děti PRODÍTĚ. Nabízí expozice s hrami a hračkami, zdravou výživou, módou pro děti a maminky, prostor dostanou i prezentace … Více »


Tip na pohodový domov – okna

V MINUTĚ ČISTÉ OKNO. Nečekejte reklamu na pomůcku za sta ani za tisíce. Tento tip je z kategorie „Za málo peněz hodně muziky“. Možná Vás otravují okna, která jsou po zimě zašlá. Prach, zaschlé dešťové … Více »


Únorové FYLA setkání

Připravujeme pro naše brigádníky další firemní setkání. Jako obvykle oceníme FYLA včelky, povíme si, co plánujeme, čeká na Vás jeden nový manuál, podělíme se o zkušenosti a prožijeme příjemné chvilky. Máme pro Vás 2 termíny, … Více »


Máme vítěze naší soutěže!

Máme vítěze naší soutěže o nejzajímavější pojmenování oprašovátka prachu. PŘEDSTAVENÍ POROTY: Ivana P., Zlín a Anna N., Hulín a Sylva T., Jimramov a Jitka N., Brno a za muže Petr M., Brno (pan Karel, šestý … Více »


CITRON – UŽITEČNÝ CIZINEC V NAŠÍ DOMÁCNOSTI

CITRON – UŽITEČNÝ CIZINEC V NAŠÍ DOMÁCNOSTI Citron je mnohem cennější a univerzálnější plod, než si možná myslíte. Většina z nás používá běžně toto ovoce jako zdroj vitamínů a příjemné vůně a chuti např. do … Více »


SOUTĚŽ STARTUJE!

SOUTĚŽNÍ ÚKOL PRO 4. a 5. ÚNOR 2014: NAPIŠTE NEJNÁPADITĚJŠÍ, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ POJMENOVÁNÍ PRO POMŮCKU NA ÚKLID, KTERÁ JE NA OBRÁZKU. Do soutěže budou zařazeny odpovědi poslané přes tento web (viz http://www.fyla.cz/uvod/kontakty), facebook Fyla a nebo … Více »


Probouzíme k životu náš facebook

V úterý 4. 2. startuje naše NOVÁ SOUTĚŽ. Výhrou bude květina amarylis (na obrázku) a dárkový poukaz na naše služby v hodnotě 150 Kč nebo drobný věcný dárek. Více informací najdete na facebooku: https://www.facebook.com/pages/FYLA-Slu%C5%BEby-pro-rodinu-a-dom%C3%A1cnost/182970731781054?fref=ts


Mikulášská nadílka ve FYLA – dárek za 200 Kč pro naše zákazníky

Pátého prosince večer začal Mikuláš nadělovat i ve FYLA. Na Kobližné ulici nám pod okny chodili samí usměvaví Mikulášové s andílky a čerty, tak to je potom samo sebou… :-) Mikuláš obvykle naděluje dětem. Náš Mikuláš sice … Více »


Harmonizační rozhovory

Harmonizační rozhovory Cítíte se nespokojeni s některou oblastí vašeho života, i když vám zdánlivě nic nechybí a také navenek se zdá být všechno v pořádku? Cítíte uvnitř sebe neklid či nespokojenost, trápí vás otázky, na … Více »


Koučování

Koučování Potřebujete zlepšit pracovní výkon, motivaci nebo zlepšit komunikaci se svým okolím? Musíte řešit nějaký konkrétní problém nebo chcete dosáhnout změny v oblasti vztahů, zdraví nebo osobního růstu? Cítíte se nespokojeni se svým životem? FYLA … Více »


Nabídka workshopu na téma Time management – 15. 11. a 29. 11. 2012


  HORKÁ LETNÍ NABÍDKA! Pro nové klienty SLEVA 10%!         Pro stávající klienty SLEVA 15%! Ale? No jedině v případě, že si ve dnech 3. – 9. 8. 2012 objednáte naše služby :-) Jakékoliv naše služby. Není rozhodující, kdy … Více »


Dobrovolnické aktivity

Díky našim proškoleným a prověřeným pracovníkům, ochotným zapojit se do dobrovolnického programu FYLA, můžeme nyní nabídnout některé naše služby dokonce zdarma. Jde o výpomoci v domácnosti, zejména o hůře realizovatelný úklid, např. ve vyšších policích … Více »


Sebekoučování

V pondělí proběhne druhá etapa workshopu sebekoučování. 


Prezentace FYLA

Prezentace FYLA.pps Zde si můžete stáhnout firemní prezentaci FYLA, kde najdete přehled některých našich služeb a možná i tip na dárek pro Vás a Vaše blízké. Vyzkoušejte si život s FYLA…


Najdete nás na facebooku

FYLA – Služby pro rodinu a domácnost | Propagujte i svojí stránku


Není nám lhostejné naše zdraví, není nám lhostejná planeta Země

Rozšiřujeme nabídku ekologických čistících přípravků a postupů. Zajímá-li vás úklid šetrný k naší planetě a i k vašemu zdraví, informujte se u nás, rádi se podělíme o naše zkušenosti… Vyzkoušejte si život s FYLA!