Kromě poukázek, které slouží spíše pro jednorázové služby, můžete využít i novou formu, dárkový certifikát.

Tato darovací listina bude znamenat, že jste svému blízkému darovali dlouhodobé služby FYLA. Může to být třeba na celý rok, ale doporučujume nejméně na dobu dvou nebo tří měsíců. Je to určitě dostatečně dlouhá doba na to, aby každý mohl dobře vyhodnotit, zda taková služba má přínos, jaký si představoval. Je to i dost dlouhý čas na to, aby si méně pružný člověk na takovou „novotu“ měl možnost zvyknout a přijmout ji jako dobrou novou věc ve svém životě.

Interval a rozsah zakoupených služeb je věcí dohody, samozřejmě odpovídá vašim potřebám a požadavkům. Podrobnosti i základní podmínky, jako jsou rozsah a četnost kupovaných služeb, je možné doladit i později, i přímo s obdarovaným.

Podoba certifikátu – darovací listiny, může být různá. Můžeme vytisknout takový text, který vy sami napíšete, nebo vám pomůžeme znění listiny vytvořit, k dispozici jsou i připravené šablony. Samotný glejt – darovací list – certifikát může být vytištěn např. i na kanvasu, nemusí být nutně na papíře, opět podle vašich představ.

Kontaktujte nás, obratem vám připravíme „certifikát na míru“ přesně podle vašeho přání a podmínek.

Ceny certifikátů podle rozsahu měsíční péče o domácnost.

Vyzkoušejte si život s FYLA!

Podívejte se na naše certifikáty