Nepovažujete tradiční kazety s čokoládou, přezůvky, sady ručníků za ideální dárek? Máme pro vás tip – poukázku na služby FYLA.
Zjistili jsme, že mnoha lidem udělá velkou radost, když jim někdo pomůže zvládnout jejich úkoly a starosti.
Zjistili jsme, že vygruntovaný obývací pokoj, umytá okna, vánoční úklid, který „se udělal sám“, vyměněný vodovodní kohoutek, odplevelená zahrada, vymalovaný byt nebo jen připevněné garnýže jsou pro nejednu ženu nebo i seniora dárkem, o němž jen sní a někdy sní dokonce už dlouho. A co posekaný trávník? Vykácený překážející strom nebo křoví? Neudělalo by vám radost, kdyby taková mrzutost konečně přestala kazit vaše chvíle zaslouženého a vzácného odpočinku? Váš výhled z okna?
A co mít zabezpečené děti večer a moci si tak bez obav zajít na ples nebo do divadla a na dobrou večeři?

Možná vás to překvapí, ale většina námi dotazovaných potenciálních klientů velmi kladně reagovala na možnost, že by dostali jako dárek od manžela, přítele nebo i šéfa takovou poukázku na služby.

Poukázka pomáhá překonat i některé psychické bariéry, spojené s něčím novým, neznámým. I ty, spojené s obavou, co by tomu řeklo okolí. Nebo s podvědomou potřebou zvládat vše sám a výborně. Poukázka přináší obdarovanému navíc dobrý pocit, že dárci na mně záleží, chce mi pomoci, ví, že odvádím maximum.

Výhodou FYLA poukázek je, že nabízíme opravdu pestrou škálu služeb. Držitel si sám může vybrat, co přesně si objedná a ve FYLA má z čeho vybírat.

Hodnota poukázky může být 500,- nebo 1000,- Kč, ale lze dohodnout i částku vyšší nebo nižší. Ono na umytí oken v malém dědečkově bytě 500 Kč možná ani není potřeba :-)

Poukázka na služby FYLA dle vlastního výběru může být výborným nebo i tím nejlepším dárkem! Nevěříte?

Vyzkoušejte si život s FYLA!