Pokud se chcete obrátit na naše zákazníky a podělit se s nimi o jejich zkušenosti se službami FYLA, kontaktujte nás. Respektujeme soukromí našich klientů a bez jejich souhlasu na ně kontakty zásadně neposkytujeme!

Vybrané reference

...úklid byl perfektní, vše v pořádku, děkuji a přeji krásné dny. leden 2022, S. M., Brno - Bytrc


Jsem moc spokojená. 

MUDr. V.V., Brno - Žabovřesky, 28. 12. 2020


Super spolupráce, velká spokojenost.

Paní S., Brno - Královo Pole, 23. 9. 2020


Pečlivá, dobré vystupování, přemýšlí u práce, byla jsem velmi spokojená. 

N.D., Brno - Černá Pole, 26. 6. 2020


Dobrý večer, musím to napsat - paní M. byla výborná. Zdraví I. Č.

Ivana Č., Brno - Královo Pole, 11. 1. 2018


Jsem moc spokojená, moc hezky to udělala, musíte ji pochválit...

Hilga F., Brno, 15. 6. 2017


Co se týče úklidu - výhrad - tak nic zásadního nemám. Je to báječný pocit přijít domů a mít uklizeno :-)

P. K. Brno, Bohunice 11. 12. 2016


Perfektní provedení. Děkujeme!

16. 6. 2016 - V. P., Brno, Královo Pole


Okna jedna báseň, uklizeno bývá pečlivě - včetně té páteční hrůzy po řemeslnících. Díky a krásné dny!

L.N., Brno - Bystrc, 19. 4. 2016


Dobrý večer paní Blahůšková, děvčata byla bezvadná (jako vždy), moc děkuji za Vaší rychlou reakci na můj pozdní požadavek. 
Přeji krásné Vánoce a pevné zdraví v novém roce!

PZ, Brno - Líšeň, 11. 12. 2015


Dobrý den, děkuji za email, s čištěním koberců jsem byla velmi spokojená a určitě Vašich služeb do budoucna využiji. Přeji Vám také krásné svátky...

4.12.2015

J.M.,Brno - Bystrc


Vážená paní Blahůšková, úplně jsem Vám zapomněla napsat....omlouvám se :-o Chtěla jsem Vám poslat pochvalný mail, že jsem s prací Vaší zaměstnankyně opravdu spokojena...měla jsem trochu strach, kamarádky říkaly, že zrovna s mytím oken nemají dobré zkušenosti, ale aspoň jim můžu s klidem v duši v případě potřeby někoho doporučit i na mytí oken:-)
Takže velká spokojenost a těším se na další spolupráci...proberu s manželem možnosti dalšího úklidu a ozvu se:-)

24.3. 2015, V.K. Brno - Bystrc


Dobrý den paní Blahůšková, děkuji za skvělou organizaci - všechno je v pořádku a fakturu zaplatím ještě dnes :o). 
22. 8. 2014 JČ, Brno - Slatina

Dobrý den paní Blahůšková, děkuji za skvělou organizaci - všechno je v pořádku a fakturu zaplatím ještě dnes :o).

JČ, Brno - Slatina, 22. 8. 2014


Dobrý den paní Blahůšková, z včerejšího plavča jsem nadšená. Paní je skvělá a syn po hodině dokázal přeplavat na zádech bazén, neuvěřitelné. Moc děkuji.

JK, Brno - Bystrc, 22. 8. 2014


Dobrý den, paní Blahůšková, úklid je v pořádku, nemám žádné další požadavky. I když je teprve srpen, měla bych předběžně zájem o podzimní úklid u své matky.  Včas se ale s Vámi domluvím.
Prozatím děkuji za velkou pomoc.
Srdečně zdravím
ZK, Brno - Královo pole, 11. 8. 2014


A úryvky z hodnocení našich zahraničních klientů...

...it was quality service and all the work requested was done. 25. 7. 2014

...I left Brno. But the service is good! 12.6.2014

..Yes, quite fast job. 24.4.2014

...Yes, I would order the service again. The cleaning lady worked well, and did better than I could do by myself.17.4.2014

...I'm fully satisfied with the results. Thank you. 13.3.2014


Dobrý den, paní Blahůšková, byla jsem velmi spokojená s úklidem vašeho zaměstnance (mytí oken). Děkuji Vám také za dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč. Ráda využiji dalších vašich služeb.

RH, Moravany, květen 2012


telefonicky:

...bylo to úplně perfektní, šikovná, příjemná, nevím, proč jsem si okna doteď umývala sama....

paní K., Brno střed, která si mytí oken objednává od podzimu 2011 už pravidelně


Byli jsme spokojeni, vše bylo OK, určitě Vašich služeb ještě využijeme.

J. P., Brno Horní Heršpice

(13. listopadu 2013)


Děkuji za umytí oken v našem bytě, slečna byla velice šikovná a moc jste mi pomohli. Velmi ráda vás doporučím i mým známým a zákazníkům.

paní P., Purkyňova ulice, Brno

(26. 9. 2013)


Poprvé máme s dcerkou společné vánoční přání. Je to hlídací teta, která by i nadále docházela za dcerkou si s ní hrát, zpívat, kreslit a beze spěchu napsat úkoly. V tomto čase bych se nadále věnovala v kurzu svému koníčku. Děkujeme agentuře FYLA za ty pondělní podvečery, na které jsme se s dcerou společně těšily celý týden. Organizace hlídání byla vždy bezchybná a teta i její nápady, jak dceru zabavit nebo jí vysvětlit matematiku, úžasné. 

 

Veronika P., Brno - Kraví hora

(5. 12. 2012)


Dobrý den, paní Blahůšková, díky za zprostředkování úklidu. Rád bych pochválil paní, která tu byla. Byla milá a pracovala velmi výkonně a pečlivě.

Marek Veselý, ředitel jazykové školy Kurzy Jílek, Brno

(18. 6. 2012)

 


Dobrý den
Ohledně hlídání dítěte chůvou z Vaší agentury - jsem byla spokojená. Chtěla jsem mladší slečnu a i v tom se agentuře povedlo mi vyjít vstříc. Slečna přišla i o něco dříve a byla šikovná na všem jsme se dohodly a dítě bylo vpohodě i při mém návratu. Děkuji a s pozdravem V.K., Brno - Černá Pole, 31. 5. 2012


Dobrý den, byli jsme s umytím oken moc spokojeni. Je třeba ocenit nasazení a zručnost mladé slečny, výsledek už večer zevnitř vypadal báječně, natož druhý den za slunka zvenku. Opravdu se její výkon zaslouží ocenění - děkujeme. 

P.D.,Brno-střed

(28.února 2012)


Děvčata byla velice pracovitá a byla jsem s jejich prací velmi spokojená.

Z. S., Brno - Černá pole

(9. listopadu 2011)


Dobrý podvečer, ráda bych poděkovala Vaší společnosti a pochválila slečnu, kterou jste mi dnes na úklid poslali. Vše proběhlo naprosto v pořádku a já jsem byla s Vašimi službami maximálně spokojená. S radostí znovu využiju Vašich služeb. S pozdravem....

Ingrid Fričová, Brno - Sokolnice

(18. listopadu 2011)


Vážená paní Blahůšková, Vaše nabízené služby jsem využila díky nabídce na Slevomatu. S provedením práce jsem byla velice spokojená a velice mně to pomohlo díky mé velké pracovní vytíženosti. Všem doporučuji, moc děkuji, určitě se na Vás v budoucnu opět obrátím.

I. G., Židenice

(22. listopadu 2011)


Dobrý den, paní Blahůšková, v pátek u nás byla slečna od Vás umýt okna. Chtěla jsem jí i Vám poděkovat, za 3 hodiny udělala spoustu práce a okna moc hezky umyla. Ráda Vaše služby zase někdy využiji.

P. V., Ostopovice

(24. 10. 2011)


Všem potenciálním zájemcům o úklid bych ráda sdělila své zkušenosti s prací společnosti FYLA. Opakovaně jsem využila jejích služeb při úklidu po stavebních pracech a malování, ale i při stoprocentním úklidu těsně před předáním luxusního bytu novému nájemníkovi. Spolupráce s paní Blahůškovou byla výborná - nekomplikovaná telefonická domluva i v případě časového tlaku na termín úklidu, o úklidové prostředky jsem se rovněž nemusela starat. Paní Blahůšková disponuje dostatečným množstvím žen a slečen na úklid, jejichž práci osobně koordinovala přímo na místě nasazení. Zaměstnankyně, které jsem měla možnost poznat, vystupovaly velmi uctivě, respektovaly mé požadavky a připomínky, pracovaly rychle a spolehlivě, nic nepoškodily. Za posledních osm let jsem poznala spoustu úklidových firem. Pokud zájemci o úklid kladou důraz na určitou kulturu provedení, mohu společnost Fyla všem vřele doporučit. Sama ji v budoucnu jistě ještě několikrát využiji.

Jana Jirků, Brno, GSN a.s.

(6. 10. 2011)


Vážená paní Blahůšková, byli jsme velmi spokojeni s vámi poskytovanými službami. Vaše pracovnice byly velmi milé, vstřícné, úklid byl důkladný a poctivý, přitom rychlý a neomezoval náš provoz. Velmi rádi bychom využívali vašich služeb i nadále. S pozdravem a přáním pěkného dne

L. K., Brno

(listopad 2010)


V předvánoční době jsem využila výpomoci vánočního úklidu prostřednictvím paní MgA. Blahůškové. Jsem ráda, že jsem ji našla a jsem s úklidem velmi spokojena a mám dobrý pocit.

Paní B., Černovice, 92 let

(3. 12. 2010)


Vážená paní Blahůšková, s Vašimi službami jsem velmi spokojená. Paní, kterou jste mi poslala na úklid, byla velice šikovná a za pouhou hodinu udělala spoustu práce. Také studentky, které mi umyly okna, byly moc milé, pečlivé a ochotné. Ráda bych využila i Vašich dalších nabídek. S pozdravem D. S. (Žabovřesky)

listopad 2010