Mikulášská nadílka ve FYLA – dárek za 200 Kč pro naše zákazníky

Pátého prosince večer začal Mikuláš nadělovat i ve FYLA. Na Kobližné ulici nám pod okny chodili samí usměvaví Mikulášové s andílky a čerty, tak to je potom samo sebou… :-)

Mikuláš obvykle naděluje dětem. Náš Mikuláš sice naděluje spíše dospělým a rodičům, ale vlastně je to dárek také pro děti. Protože možná nejen maminky a tatínkové, ale i děti ocení, když jejich maminka bude mít víc času na to, aby si s nimi mohla užívat besídky, vyrábění přáníček pro babičky a nebo společné pečení cukroví. Jsou věci, které k Vánocům patří a dělají Vánoce Vánocemi a vzpomíná se na ně i za padesát let třeba, a za peníze si je nekoupíš. A nebo tak tak trochu ano vlastně… :-) Když za maminku někdo uklidí, aby ona měla čas a energii a trpělivost na tyhle vánoční radosti s dětmi, přece jen k tomu ty penízky potřeba jsou… Ale to je jiné téma už. A chystáme pro Vás k němu jednu vzdělávací a hravou aktivitku…

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA je dárek našim dosavadním zákazníkům, a poděkování za to, že se na nás s důvěrou obrátili. Dárkem je poukázka na naše služby podle vašeho  vlastního výběru a potřeb v hodnotě 200,- Kč. Můžete si za ni objednat jak úklidové práce a mytí oken, tak hlídání dětí anebo doučování, a nebo naši novou službu Praktické poradny pro zdravý úklid a nebo třeba i si nakoupit nějaké potřeby pro Váš domácí úklid, ať už ekologické přípravky, a nebo třeba vděčné  mikrohadříky, drátěnky apod. Poukázku můžete třeba i darovat někomu dalšímu, třeba už máte všechno naklizené a sami byste ji nevyužili… Podrobné informace Vám rádi dáme jinou cestou, možností je ještě daleko víc….

Dárkovou poukázku posíláme emailem a nebo běžnou poštou. Zákazníků máme stovky a nemůžeme bohužel poslat v obálce poštou poukázku všem. Proto kdo jste email nedostali, protože jste nám třeba neuvedli svoji emailovou adresu, můžete se o svůj mikulášský dárek přihlásit, pošleme Vám ho a vše vysvětlíme!