Změna sazeb za úklidové práce

Situace na trhu práce se významně zlepšila a je bohužel stále těžší (a dražší) najít šikovné a zodpovědné pracovníky pro oblast úklidu v domácnostech. Díky vaší důvěře a spokojenosti, díky vašim doporučením, roste počet našich klientů. Velmi si vaší přízně a pěkných vztahů s vámi, našimi klienty, vážíme. Je opravdu radost pomáhat vám a pracovat pro vás. Už nám však, a děkujeme vám všem za to, přestala stačit metoda organizace práce „tužka – papír – diář“ a FYLA se posunuje do další etapy, přecházíme na využití modernějších technologií komunikace a vedení zakázek. Hledání i výběr a příprava zaměstnanců, zavedení pokročilejších metod řízení zakázek, to vše potřebuje nejen časové, ale i finanční investice.

Chceme vám zajistit stále dobrou nebo lepší kvalitu služeb a také našim pracovnicím dobré podmínky. Proto jsme přikročili k datu 1. únor 2016 k úpravě ceníku našich úklidových služeb. Zavádíme administrativní poplatek 40,- Kč za každou zakázku. Toto navýšení ceny se nejvíc dotkne malých zakázek, což odpovídá realitě. Administrativní servis okolo malých zakázek je často podobně náročný, jako kolem zakázky velké. Zároveň i naše pracovnice musí vážit cestu ke klientovi a pokud u něj pracuje jen hodinu, neúměrně mnoho času stráví pak kolegyně na cestě a výdělek je maličký. U pravidelných zakázek administrativní poplatek neúčtujeme, avšak navyšujeme hodinové sazby na 170 Kč za hodinu práce a zavádíme poplatek 40,- Kč za měnění termínu zakázky klientem a za její případné zrušení v době delší, než 24 hodin před sjednanou realizací. Podrobnější informace o cenách a pravidlech najdete v rubrice Domácnost, zahrada, zvířata.

Navýšení cen je vždy nepříjemná věc a neděláme ho rádi, i když je minimální. Věříme však, že nám významně pomůže udržet si standard služeb, jaký chceme našim klientům i zaměstnancům nabídnout. Děkujeme vám za pochopení, i za prokazovanou důvěru. Děkujeme vám i za příležitost dělat smysluplnou, i když společensky stále ještě nedoceněnou, práci :-)

Za tým FYLA  Marcela Blahůšková, majitelka